Кошик
9 відгуків
Шторы, обои, ткани, карнизы, гобелены, ковры, дизайн, декор

Sweet Dreams Noukies

Sweet Dreams від бельгійського бренду Decoprint -  це колекція обробки для дитячих кімнат і вважається однією з кращих.

У колекції представлені шпалери і панно в ніжною, дитячої, життєрадісною тематики. Тут різні веселі звірятка налаштовують на позитив, вони самі, як ніби намальовані дітьми. Приємні блакитні і рожеві шпалери з білими малюнками невимушено і легко оточать малюка ніжністю і красою. Більш темні шпалери з цікавими малюнками порадують дітей старшого віку, адже тут вони знайдуть улюблені тварини, персонажі, машини. Природність подарують красиві шпалери з листям, а яскраві фонові шпалери розставлять в кімнаті акценти.

Ці шпалери підійдуть в кімнати, як самим маленьким дітям, так і школярам. Вони розслабляють, налаштовують на мрії, фантазії, створюють атмосферу затишку. Дозвичайно ж, слід пам'ятати, що барвисті стіни з малюнками стимулюють розвиток дитини, дають поштовх його уяві, зберігають здоровий мікроклімат у дитячому і наповнять його радісними фарбами.

Ці прекрасні і чарівні дитячі шпалери гідні кожної дитини.

І нехай сни ваших дітей дійсно будуть солодкими

у вигляді галереїу вигляді списку
1 2 3

Шпалери і панно екологічно безпечні, не шкодять здоров'ю, дихають, вони створені повністю з флізеліну.

Флізелінові полотка допускають чищення щіткою, що актуально для дитячих кімнат. Верхній шар зберігає свою декоративність навіть при інтенсивній прибиранні, що гарантує збереження декоративності протягом багатьох років.

Гарна світлостійкість шпалер Decoprint дозволяє використовувати їх для обклеювання стін в приміщеннях з доступом прямих сонячних променів і великими вікнами без ризику подальшого вигорання.

Флізелінова основа вимагає нанесення клейового складу на настінну поверхню, що скорочує час ремонту. При необхідності полотно видаляється без достатку, що є одним з незаперечних переваг.