Кошик
9 відгуків
Шторы, обои, ткани, карнизы, гобелены, ковры, дизайн, декор

Оббивні тканини

Оббивні тканини

Оббивні тканини для дому, вулиці, готелів, ресторанів та інших приміщень слід вибирати за певними характеристиками, які надає виробник.

Оббивні тканини

Під домашнім текстилем визначають крім штор також оббивку меблів, чохли на стільці, узголів'я ліжка та інше. Оббивні тканини повинні володіти рядом певних властивостей, що дає можливість служити за призначенням довгий час і радувати своїх власників. При виборі тканини необхідно врахувати кілька факторів – приміщення (прохідне або не дуже, кухня), наявність тварин, наявність маленьких діток. Від цього залежить з яким ступенем стирання, треба вибрати тканину. Чи повинна вона володіти водо - і пляма - відразливими властивостями, повинна тканина бути стійкою до кігтям і прилипання вовни. Наприклад, для ресторанів і готелів існують спеціальні професійні тканини з високим ступенем стійкості до стирання, добре чистящиеся, водовідштовхувальні. Для дому тканина вибирається на свій розсуд, у вітальню, варто вибрати оббивну тканину з високим ступенем стійкості до стирання, в спальню з низькою, на узголів'я ліжка і задні стінки чохлів можна брати тканину зі слабкими характеристиками, на кухню пляма відразливу, не вбирає запахи. Але в будь-якому випадку оббивна тканина повинна бути придатна для оббивки, про що виробник повідомляє нас певним значком і описом. Що стосується кольорів, фактур і малюнків – то тут вибір також великий, як і в тканинах для штор.

1. Стійкість тканини до стирання по тесту MARTINDALE (BS 5690) Меблеві тканини інтенсивної експлуатації – більше 20 000 циклів.

2. Меблеві тканини повсякденної експлуатації – від 15 000 до 20 000 циклів.

3. Делікатні меблеві тканини – від 5 000 до 15 000 циклів.

 

Пляму стійкі

Производители обивочных тканей день и ночь трудятся над тем, чтобы получить в качестве итогов своего производства ткань с почти волшебными свойствами, которая буквально отталкивала бы и воду и пыль и грязь и жир от своей поверхности и самоочищалась. Конечно такие профессионалы в своем деле уже добились значительных результатов и мы – потребители, можем на своем опыте, так сказать воочию, лицезреть плоды их трудов и не боятся, что неосторожное движение или невинная шалость ребенка оставит неизгладимый след на нашей роскошной и любимой мебели.

Такие ткани мы рады вам предложить в нашем салоне.

Для громадських приміщень

До громадських приміщень існують ряд вимог на відповідність світовим стандартам. Для таких приміщень застосовують спеціальний професійний текстиль, який в першу чергу не підтримує горіння.

Вуличні

Для тих, хто має щастя володіти будинком з відкритою верандою або терасою, для власників вуличних кафе ми раді запропонувати в нашому салоні спеціалізовані тканини для вулиці (OutDoor). Такі тканини розроблені спеціально для використання на вулиці, тому їм не страшні будь-які погодні умови та катаклізми. Вуличні тканини добре чистяться, не вбирають вологу, не вигорають, не пліснявіють.

 

Інші статті
 • Гобелени
  Гобелени
  Гобелен (фр. gobelin), або шпалера, — один з видів декоративно-прикладного мистецтва, односторонній безворсовий килим із сюжетною або орнаментальною композицією, витканий вручну перехресним переплетенням ниток.
  Повна версія статті
 • Про штори подумати заздалегідь
  Про штори подумати заздалегідь
  Продумати, як будуть виглядати штори і підготувати місце, де вони будуть встановлені необхідно заздалегідь, ще до початку ремонту.
  Повна версія статті